Γεννήτριες Πετρελαίου, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Μπαταρίες - Γεννήτριες - Κινητήρες
Η/Ζ HYUNDAI DHY75KSE ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
Κωδικός Προϊόντος: 40E76
Διαθεσιμότητα :
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Χορτοκοπτικά, Χορτοκοπτικά Βενζινης
Χορτοκοπτικό Βενζίνης Κυρτού Αξονα Husqvarna 122C
-9%
- Κυβισμός : 21,7 cm³
- Μέγιση ισχύς : 0,6 kW / 0,8 hp
- Πλάτος κοπής : 43 cm
- Χωρητικότητα δοχείου καυσίμου : 0.36lt
- Βάρος : 4,4 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
Θρυμματιστής Κλαδιών Βενζίνης Sik Kiriakakis Power Mini 1
- Κινητήρας : βενζινης Basepower 9 hp
- Εκκινηση : μίζα και μπαταρία
- Διάσταση χοάνης : 60cm x 55cm
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 3
- Μέγιστη διάμετρος θρυμματισμού ξύλου : 60mm
- Διαστ. μηχανήματος : 1,40m x 0,90m x 1,45m
- Βάρος : 120kg
- Προαιρετικά κοτσαδόρος
- Δωρεάν μεταφορικά με πρακτορείο μεταφορών, σε μη δυσμενείς περιοχές.
Μπορεί προαιρετικά να τοποθετηθεί μπράτσο με χούφτα κοτσαδόρου για ευκολότερη μεταφορά στο χωράφι.
Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna 372XP 18″
-22%
- Κυβισμός : 70.7 cm³
- Μήκος λάμας : 45 cm
- Μέγιστη ισχύς : 4.1 kW / 5.5 hp
- Μέγιστη ροπή : 3.8 Nm
- Βάρος : 6.5 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
Χλοοκοπτική Μηχανή Βενζίνης Husqvarna LC353V
-13%
- Όνομα κινητήρα : 750e DOV Series
- Κυβισμός 161 cm³ / 7.5 hp
- Ύψος κοπής: 25 – 75 mm
- Πλάτος κοπής : 53 cm
- Διαστάσεις ελαστικών, εμπ./οπ. 210 mm/210 mm