Εργαλεία Χειρός Κήπου
ΣΤΥΛΙΑΡΙ ΚΑΣΜΑ 90cmx45mm BENMAN
Κωδικός Προϊόντος: 5204396708624
Διαθεσιμότητα :
Διαθέσιμο - Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες
7,99 € με ΦΠΑ
Διαθέσιμο - Παράδοση σε 2-4 εργάσιμες
ΣύγκρισηΣχετικά προϊόντα
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Πριόνια
Σταθερό Κονταροπρίονο Bellota 4587
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, ΠριόνιαΣταθερό Κονταροπρίονο Bellota 4587
- Λαβή σωληνωτή από χάλυβα με σπείρωμα.
- Ανετη και ασφαλή προσαρμογή των κονταριών για το κλάδεμα σε ύψος.
- Διαθέτη εξαιρετική κοπτική αιχμή.
- Προσαρμόζεται εύκολα σε κοντάρι.
- Μήκος λάμας κοπής τα 330mm.
SKU: 70212 - Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Σκαλιστήρια
Σκαλιστήρι Κήπου Bellota 228-A

- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Σκαπτικά με Χειρολαβή
Σκαπτικό με Διπλή Χειρολαβή Tornado
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Σκαπτικά με ΧειρολαβήΣκαπτικό με Διπλή Χειρολαβή Tornado
- Αναμοχλεύει το χώμα, χωρίς να καταστρέφει τους μικροοργανισμούς
- Παρέχει εύκολο καθαρισμός αγριόχορτων
- Δεν καταστρέφει τις ρίζες των φυτών
- Επιτρέπει την εργασία κοντά στις ρίζες και στους κορμούς
- Russia design
- Διαστάσεις : 58 x 19 x 19cm
SKU: 84Η03 - Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Σκαπτικά με Χειρολαβή
Σκαπτικό με Μονή Χειρολαβή Tornado ΜΙΝΙ
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Εργαλεία Χειρός Κήπου, Σκαπτικά με ΧειρολαβήΣκαπτικό με Μονή Χειρολαβή Tornado ΜΙΝΙ
- Αναμοχλεύει το χώμα, χωρίς να καταστρέφει τους μικροοργανισμούς
- Παρέχει εύκολο καθαρισμός αγριόχορτων
- Δεν καταστρέφει τις ρίζες των φυτών
- Επιτρέπει την εργασία κοντά στις ρίζες και στους κορμούς
- Russia design
SKU: 84Η01





