Ηλεκτραντλία επιφανείας, νερού EDH10-50FΤριφασική 380V, πολυβάθμια, με πλήρες ανοξείδωτο σώμα και ανοξείδωτη φτερωτήΚωδικός 01B218Χαρακτηριστικά:- 3.0 Hp- Στόμια 2″ Χ 2″- Μέγιστο μανομετρικό 49m- 2.4m3 48m – Μέγιστη θερμοκρασία νερού +60οC- Με νέο anti block system
Γεννήτριες, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Μπαταρίες - Γεννήτριες - Κινητήρες
H/A LEO EDH10-50F
Κωδικός Προϊόντος: 01B218
Διαθεσιμότητα :
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Ηλεκτρικά Εργαλεία, Τροχιστικά
Τροχιστικό Αλυσίδας Ηλεκτρικό Kraft 691010
- Μοτέρ DC 230V / 50Hz
- Ισχύς : 85 Watt
- Στροφές : 5000 rpm
- Επιτρεπόμενη ταχύτητα τροχού: 7350 rpm
- Δίσκος : ø 104 x 3.2 mm
- Βάρος: 2.6 kg
Θρυμματιστής Κλαδιών Αυτοκινούμενος Sik Kiriakakis Power Chipper 1 – Diesel
-6%
- Κινητήρας
- Diesel 12HP 498cc
- Diesel 15HP 575cc
- Εκκίνηση : μίζα και μπαταρία
- Διασταση χοάνης : 80cm x 70cm
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 3
- Μέγιστη διάμετρος θρυμματισμού ξύλο : 100mm
- Διαστάσεις μηχανήματος : 1,38m x 1,00m x1,43m
- Βάρος : 145kg.
- Δωρεάν μεταφορικά με πρακτορείο μεταφορών, σε μη δυσμενείς περιοχές.
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Χορτοκοπτικά, Χορτοκοπτικά Βενζινης
Χορτοκοπτικό Βενζίνης Κυρτού Αξονα Husqvarna 122C
-9%
- Κυβισμός : 21,7 cm³
- Μέγιση ισχύς : 0,6 kW / 0,8 hp
- Πλάτος κοπής : 43 cm
- Χωρητικότητα δοχείου καυσίμου : 0.36lt
- Βάρος : 4,4 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
Θρυμματιστής Κλαδιών Αυτοκινούμενος Sik Kiriakakis Power Chipper 1 – Βενζίνης
- Κινητήρας
- Bενζίνης Base Power 14hp
- Bενζίνης GEOTEC 16hp 460cc
- Bενζίνης Robin 14hp 420cc
- Εκκίνηση : μίζα και μπαταρία
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 3
- Βάρος : 145kg
- Αλυσοπρίονα, Αλυσοπρίονα Βενζίνης, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία
Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna 435-16″
-28%
- Κυβισμός : 40.9 cm³
- Μήκος λάμας : 60 cm
- Μέγιστη ισχύς : 1.6 kW / 2.2 hp
- Μέγιστη ροπή : 2 Nm