Ηλεκτροκινητήρας με σώμα αλουμινίου NOVA MS132LC2Τριφασικός 380V, με διακόπτη, καλώδιο με φις και πόδιακωδικός 40124Χαρακτηριστικά:- 2800rpm- 20Hp- Κατασκευή 132mm / άξονας Ø38mm
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Κινητήρες, Μπαταρίες - Γεννήτριες - Κινητήρες
H/K NOVA 20/2800/T MS132LC2
Κωδικός Προϊόντος: 40124
Διαθεσιμότητα :
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
- Αλυσοπρίονα, Αλυσοπρίονα Βενζίνης, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία
Κλαδευτικό Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna T425-10″
-36%
- Με λάμα Carving και αλυσίδα 1/4”
- Κυβισμός : 25,4 cm³
- Μέγιστη ισχύς : 0.96 kW / 1,3 hp
- Μήκος λάμας: 25 cm
- Βάρος : 3 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
SKU: d1f491a404d6 - Αλυσοπρίονα, Αλυσοπρίονα Βενζίνης, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία
Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna 365 X-TORQ-20″
-12%
- Κυβισμός : 70.7 cm³
- Μήκος λάμας : 50 cm
- Μέγιστη ισχύς : 3.6 kW / 4.8 hp
- Μέγιστη ροπή : 3.8 Nm
- Βάρος : 6.4 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
Χλοοκοπτική Μηχανή Βενζίνης Husqvarna LC353V
-13%
- Όνομα κινητήρα : 750e DOV Series
- Κυβισμός 161 cm³ / 7.5 hp
- Ύψος κοπής: 25 – 75 mm
- Πλάτος κοπής : 53 cm
- Διαστάσεις ελαστικών, εμπ./οπ. 210 mm/210 mm