Ηλεκτραντλία επιφανείας, νερού ECH10-50FΤριφασική 380V, πολυβάθμια ανοξείδωτη με ανοξείδωτη φτερωτήΚωδικός 01B209Χαρακτηριστικά:- 3.0 Hp- Στόμια 1 1/2″ Χ 1 1/4″- Μέγιστο μανομετρικό 48m- 6.0m3 48m – Μέγιστη θερμοκρασία νερού +60οC- Με νέο anti block system
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Μπαταρίες - Γεννήτριες - Κινητήρες, Γεννήτριες
H/A LEO ECH10-50F
Κωδικός Προϊόντος: 01B209
Διαθεσιμότητα :
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Θρυμματιστές Κλαδιών, Θρυμματιστές Κλαδιών Βενζίνης
Θρυμματιστής Κλαδιών Αυτοκινούμενος Sik Kiriakakis Power Chipper 1 – Βενζίνης
- Κινητήρας
- Bενζίνης Base Power 14hp
- Bενζίνης GEOTEC 16hp 460cc
- Bενζίνης Robin 14hp 420cc
- Εκκίνηση : μίζα και μπαταρία
- Διασταση χοάνης : 80cm x 70cm
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 3
- Μέγιστη διάμετρος θρυμματισμού ξύλου : 100mm
- Διαστάσεις μηχανήματος : 1,38m x 1,00m x 1,43m
- Βάρος : 145kg
- Δωρεάν μεταφορικά με πρακτορείο μεταφορών, σε μη δυσμενείς περιοχές.
Θρυμματιστής Κλαδιών Βενζίνης Sik Kiriakakis Power Mini 2
-6%
- Κινητήρας
- BASE POWER 7HP 210cc
- BASE POWER 9HP 270cc
- ROBIN ΕΧ21 7HP 210cc
- Εκκίνηση : μίζα
- Διάσταση χοάνης : 60cm x 50cm
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 2
- Μέγιστη διάμετρος θρυμματισμού ξύλου: 50mm
- Διαστάσεις μηχανήματος: 1,25m x 0,87m x 1,40m
- Βάρος : 70kg
- Αλυσοπρίονα, Αλυσοπρίονα Βενζίνης, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία
Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna 390XP-24″
-26%
- Κυβισμός : 87.9 cm³
- Μήκος λάμας : 60 cm
- Μέγιστη ισχύς : 4.8 kW / 6.5 hp
- Μέγιστη ροπή : 5 Nm
- Βάρος : 7.1 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
SKU: 9650606-94 - Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Μονάδες Πολυμηχανημάτων, Πολυμηχανήματα
Κινητήρια Μονάδα Πολυμηχανήματος Combi Μπαταρίας Husqvarna 325iLK
-18%
- Ισχύς : 5750rpm
- Διάμετρος άξονα : 24mm
- Βάρος : 3,4 kg (χωρίς την μπαταρία και τον εξοπλισμό κοπής)
Σημείωση:
Θρυμματιστής Κλαδιών Αυτοκινούμενος Sik Kiriakakis Power Chipper 1 – Diesel
-6%
- Diesel 12HP 498cc
- Diesel 15HP 575cc
- Εκκίνηση : μίζα και μπαταρία
- Αριθμός μαχαιριών κοπής : 3