Ηλεκτροκινητήρας με σώμα αλουμινίου NOVA MS132LC2Τριφασικός 380V, με διακόπτη, καλώδιο με φις και πόδιακωδικός 40124Χαρακτηριστικά:- 2800rpm- 20Hp- Κατασκευή 132mm / άξονας Ø38mm
Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Μπαταρίες - Γεννήτριες - Κινητήρες, Κινητήρες
H/K NOVA 20/2800/T MS132LC2
Κωδικός Προϊόντος: 40124
Διαθεσιμότητα :
Εξαντλημένο
Εξαντλημένο
Σχετικά προϊόντα
- Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Ηλεκτρικά Εργαλεία, Τροχιστικά
Τροχιστικό Αλυσίδας Ηλεκτρικό Kraft 691010
- Μοτέρ DC 230V / 50Hz
- Ισχύς : 85 Watt
- Στροφές : 5000 rpm
- Επιτρεπόμενη ταχύτητα τροχού: 7350 rpm
- Δίσκος : ø 104 x 3.2 mm
- Βάρος: 2.6 kg
SKU: 691010 - Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία, Χορτοκοπτικά, Χορτοκοπτικά Βενζινης
Θαμνοκοπτικό Βενζίνης Husqvarna 128R
-28%
- Κυβισμός : 28 cm³
- Μέγιση ισχύς : 0,8 kW / 1,1 hp
- Μέγιστη ροπή : 0,84 Nm
- Χωρητικότητα καυσίμου : 0.4lt
- Βάρος : 5,8 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
SKU: 9527157-52 - Αλυσοπρίονα, Αλυσοπρίονα Βενζίνης, Εργαλεία Κήπου & Γεωργικά Εργαλεία
Αλυσοπρίονο Βενζίνης Husqvarna 365 X-TORQ-18″
-13%
- Κυβισμός : 70.7 cm³
- Μήκος λάμας : 45 cm
- Μέγιστη ισχύς : 3.6 kW / 4.8 hp
- Μέγιστη ροπή : 3.8 Nm
- Βάρος : 6.4 kg (χωρίς το καύσιμο και τον εξοπλισμό κοπής)
Χορτοκοπτικό Βενζίνης Κυρτού Αξονα Husqvarna 122C
-9%
- Κυβισμός : 21,7 cm³
- Μέγιση ισχύς : 0,6 kW / 0,8 hp